MENÜ
İstanbul
Kamyonum
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
tırsan, treyler, kamyonum,
has, treyler,
Uluslararası Taşımacılık Sektöründe Kurumsal Firma Sayısında Artış Gözlemleniyor
Lojistik
5 Nisan 2021 Pazartesi 15:26

Uluslararası Taşımacılık Sektöründe Kurumsal Firma Sayısında Artış Gözlemleniyor

Kara, hava, deniz ve demiryolu taşımacılığı alanlarında yurt içi ve uluslararası nakliye çalışmaları gelişen teknoloji ile aynı paralellikte ilerlemeye devam ediyor. Ülkemizin üretim politikalar neticesinde son yıllarda önemli ölçüde gelişim gösteren üretim sektörüne bağlı olarak yenilenme ve gelişim süreci yaşayan taşımacılık sektörü modern taşıma araçları ile kesintisiz lojistik destek hizmetleri sunmakta.

Avrupa’dan Asya ülkelerine, İskandinavya’dan Ortadoğu ülkelerine, Afrika’dan Uzakdoğu ülkelerine varana kadar oldukça geniş bir alana hizmet veren Türk lojistik firmaları çağa ayak uydurma anlamında ki tüm gereklilikleri yerine getirerek kurumsallaşma yolunda da emin adımlarla ilerlemektedirler. Ülkemizde çalışan kurumsal lojistik firmaları sektörde faaliyet gösteren küçük ve orta ölçekli nakliye firmalarına da ışık tutar durumda bulunuyor. Kurumsallaşma yolunda gösterdiği gayretlerine sektörde ki varlığını sürdürmekte olduğu çeyrek asra yakın zaman diliminde önemli projelere attığı imza ile bir adım daha yaklaşmış bulunan Şah Lojistik gelecek vaad eden lojistik şirketlerimiz arasında yer almakta.

Hem yurtiçi hem uluslararası alanda karayolu ağırlıklı olarak lojistik çalışmaları yapan Şah Lojistik aynı zamanda irtibatlı olduğu tedarik ağı bünyesinde yer alan hava, deniz ve demiryolu taşımacılığı yapan kuruluşlarla işbirliği ve koordinasyon içerisinde bulunarak müşterilerinden gelen tüm taşıma yöntemlerine yönelik taleplere yerinde, zamanında ve olumlu şekilde yanıt verebilme kabiliyetine sahip bulunuyor.

Ülkemiz genelinde yurt dışına servis vermekte olup genel itibarı ile uluslararası nakliyat faaliyetleri içerisinde bulunan nakliye firmaları sahip oldukları yük taşıma yetki belgesi bünyesinde bulunan yerli ve yabancı plakalı özellikle tır olarak adlandırılan taşıma araçları ile sevkiyatlar gerçekleştirmektedir. Komple tır nakliyesi ile parsiyel nakliye çalışmalarında kullanılan standart araçlar dışında gabari dışı ağır nakliyat yük taşımacılığında lowbed tarzı dorseler, yaş sebze ve meyve türleri ile kimyevi maddeler in taşınmasında frigo dorse tırlar ile taşıma hizmetleri veren firmalar tır karnesi ve cmr sigortası güvencesinde güvenli lojistik hizmeti sunuyor.

Haber: Mehmet Ali BAL
Haber kaynağı: Uluslararası nakliyat

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2021 Kamyonum