MENÜ
İstanbul
Kamyonum
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
tırsan, treyler, kamyonum,
has, treyler,
Uluslararası Taşımacılık Sektöründe Kurumsallaşma Devam Ediyor
Lojistik
2 Nisan 2021 Cuma 16:41

Uluslararası Taşımacılık Sektöründe Kurumsallaşma Devam Ediyor

Dönemsel olarak sürekli gelişim ve değişim gösteren dünya geneli dengeler hayatımızda yer alan tüm sektörleri de aynı paralellikte değişim ve gelişime uğratmaktadır. Ülke politikaları, gelişen teknolojiler ve güncel şartlar bağlamında sürekli yenilenme gerekliliği ile hayatımızda yer alan sektörlerin başında gelen, üretim ve satış ile birlikte ilerleyen lojistik sektörü de pastadan kendisine düşen payı almaktadır.

Özellikle uluslararası taşımacılık faaliyetleri içerisinde bulunan lojistik firmaları değişen şartların gereklilikleri üzere sürekli çalışmalar yapmakta, gelişim, değişim ve yenilenme süreçleri içerisine dahil olma çabası içerisinde bulunmaktadırlar. Taşıma şirketlerinin nihai hedefleri arasında önemli yer teşkil eden kurumsallaşma adımlarını dengeli olarak atarak yurt ve dünya genelinde tanınır ve bilinir lojistik şirketi olma hedeflerini tutturma gayretleri işveren firmaları tarafından takdirle karşılanmaktadır. Ülkemizde dünya çapında çalışmalar yapan kurumsal lojistik firmaları nakliye konusunu bütün olarak değerlendirerek ürünün sadece taşınmasını değil üretim anından tüketiciye ulaştırılması anına kadar gelişen sürece mümkün olduğu kadarıyla dahil olmaktadırlar.

Yatırım ve istihdam alanlarını sürekli olarak genişletmek ve büyütmek adına kararlı çizgisinden ödün vermeden çeyrek asra yakın bir zaman dilimini geride bırakmış olmanın getirdiği tecrübeleri ile sektörde ortaya koyduğu başarılı performansı ile adından söz ettiren Şah Lojistik kurumsallık yolunda attığı adımların neticesini hakkıyla almaktadır. Ülkemiz genelinde çalışan nakliye firmaları içerisinde sergilediği performansı ile öncü kuruluş pozisyonuna sahip olan firma merkez ve şube ofisleri ile yurdun dört bir yanından Avrupa ve Asya ülkelerine tır organizasyonları sağlamaktadır.

Genel kargo adı altında yapılmakta olan standart komple tır taşımacılığında yakalamış olduğu seri çalışma sistemini parsiyel nakliye ile gabari dışı ağır nakliyat, frigo tır nakliyesi ve konteyner nakliye alanlarında da etkin hale getirmiş olan Şah Lojistik aynı zamanda depolama, antrepo, yükleme organizasyonları ve gümrükleme gibi lojistik kapsamında bulunan iş kollarında destek hizmeti sunmaktadır. Yurtiçinde bulunan irtibat ofisleri ile Avrupa ve Asya ülkelerinin bir çoğunda bulunan acente ofislerinin koordineli çalışmaları neticesinde sorunsuz lojistik hizmetleri sunan firma yatırımlarına hız kesmeden devam etmektedir.

Haber: Mehmet Ali BAL
Haber kaynağı: Uluslararası nakliyat

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2021 Kamyonum