MENÜ
İstanbul 25°
Kamyonum
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
ıaa, automechanica
okt, okttrailer, oktreyler, treyler, dorse,
mercedes,  kamyonumdergisi, kamyon, trucs
Saygınlar Nakliyat'tan Bosna Hersek'e Taşımacılık Hizmeti
Lojistik
30 Kasım 2021 Salı 17:41

Saygınlar Nakliyat'tan Bosna Hersek'e Taşımacılık Hizmeti

Doğu Avrupa ülkelerinden biri olan Bosna Hersek, ülkemizin sıklıkla ticari ilişkiler içerisinde bulunduğu ülkelerden biridir. Pek çok yük ülkeler arası taşınmakta olup, Saygınlar Nakliyat firması tarafından güvenle taşımacılığı yapılmaktadır.

 

Firma yıllardır bu sektörde hizmet vermekte olup ülkeler arası en iyi taşımacılık hizmetlerini sunmaktadır. Taşınması gereken her türlü yük taşımacılığı yapılarak, zamanında teslimatı gerçekleşmektedir.

Firma en önemli etkenin ürünlerin zamanında taşınıyor olması ve müşteri memnuniyetinin karşılanması olduğunu belirtiyor. Bu sebepten ötürü tüm yükler Bosna Hersek’e CMR sigortası kapsamında gerçekleşmektedir. CMR sigortası sayesinde yolculuk esnasında oluşabilecek her türlü risk faktörü karşılanarak eşyaların hasar alması önlenmiş oluyor. Saygınlar Nakliye firması  tüm eşyalarınızın taşımacılığını yüzde 100 kalite kapsamında gerçekleştirmekteyiz.

Bosna Hersek Frigo Nakliye

Frigo nakliye, soğuk ortamlarda saklanması gereken gıdalar için son derece önemli bir taşımacılık türüdür.  Saygınlar Nakliye  sizlere soğutuculu kasalarımız eşliğinde frigo taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Et ve süt ürünleri, dondurulmuş gıdalar, paketlenmiş ürünler, tıbbi ilaç, kimyasal ürün ve soğuk ortamda muhafaza edilmesi gereken her türlü ürünün taşımacılığını frigo nakliye hizmetimiz kapsamında gerçekleştirmekteyiz.

Bosna Hersek Frigo taşımacılıkta  ısı sensörlü kasalarımızı gereken ayara getirerek ürünlerin ilk günkü tazeliğini koruyarak taşınmasını sağlamaktayız. Siz de Bosna Hersek-Türkiye arası taşınması gereken frigo ürünlerinizi Saygınlar Lojistik firma aracılığı ile hızlı bir şekilde adrese gönderebilirsiniz.

Bosna Hersek Parsiyel Nakliye

Parsiyel nakliye, terimsel anlam olarak parça eşya taşımacılığı anlamını taşımaktadır. Mobilya ve beyaz eşya başta olmak üzere elektronik eşya vb. gibi parçaları da Saygınlar Nakliye kapsamında ülkeye gönderebilirsiniz. Parça eşya taşımacılığın en büyük avantajı müşterilerin sıra bekliyor olmamasıdır. Ülkeye gönderilecek, aynı adres istikametinde bulunan kişilerin yüklerini toplayarak haftada 2-4 gün aralığında olmak suretiyle adrese teslim etmekteyiz.

Bosna Hersek Nakliye Fiyatları

Bosna Hersek nakliye fiyatları, taşınacak ürün ağırlığına göre, taşınma durumuna göre, adresler arası mesafe koşullarına göre farklılık göstermektedir.  Saygınlar Nakliyat en kısa sürede eşyalarınızı adrese teslim etmekte ve sizlere makul fiyatlar sunmaktayız.

Daha detaylı bilgi için linki tıklayabilirsiniz : https://www.sayginlarnakliyat.com/bosna-hersek-nakliye

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2022 Kamyonum
IVECO, ÇEKİCİ, KAMYON,