MENÜ
İstanbul 14°
Kamyonum
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
otokar, otokaratlas,
okt, okttrailer, oktreyler, treyler, dorse,
IVECO, ÇEKİCİ, KAMYON,
Koçaslanlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Koçaslan, 'Kapaklı Damper Üretimine Başlıyoruz'
Haberler
26 Kasım 2021 Cuma 09:26

Koçaslanlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Koçaslan, 'Kapaklı Damper Üretimine Başlıyoruz'

Koçaslanlar Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Koçaslan İzmir’deki tesislerinde kapaklı damper üretimine başladıklarını, önümüzdeki günlerde piyasada olacak PAKCS Kapaklı Damper ile kaliteyi ve yol güvenliğini üst seviyede sunacaklarını belirtti.

Satış, satış sonrası, yedek parça, ikinci el, akaryakıt ve sigorta hizmetlerinden oluşan kapsamlı hizmet yelpazesini 6 ilde, 17 ayrı lokasyonda 750 kişilik ekibi ile sunan Koçaslanlar Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Koçaslan, Önümüzdeki günlerde piyasada olacak PAKCS Kapaklı Damper ile, kaliteyi ve yol güvenliğini üst seviyede sunacaklarını belirtti.

Günümüzde Koçaslanlar, karayolunda hareket eden, tekeri olan her segmente hitap etmektedir. Otomobilden hafif ticariye, hafif ticariden , yolcu grubu minibüs, midibüs, otobüse , otobüsten kamyonete, kamyonetten kamyona, kamyondan çekiciye, çekiciden treylere ve bu ürünlerin satış, satış sonrası hizmetleri, yedek parça tedarik hizmetleri, ikinci el satışları ve operasyonel kiralaması hizmetlerini vermektedir. Ayrıca akaryakıt istasyonları, ve taşıtmatik  distribütörlüğü, sigorta ve brokerlik hizmetlerini de sunmaktadır. Özetle, 6 ilde 17 ayrı lokasyon ile 37 dünya markasının partnerliğini yapmaktadır. Bu süreçleri 750 kişilik istihdam ile sağlamaktadır.

Şimdi ise üretim zamanı diyen Koçaslanlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Koçaslan, “ Koçaslanlar ailesi olarak; ülkemiz, müşterilerimiz ve şirketlerimiz adına Toplam Fayda sağlamak” mottosuyla çıktığımız yola, işin merkezinde müşteri memnuniyetini esas aldık. Çünkü bizim için başarı demek, yüzü gülen müşterilerdir. Müşterilerimizin satış ve satış sonrasındaki süreçlerde onların çözüm ortağı olmak temel prensibimiz. Maksimum memnuniyet odaklı yaklaşımımızı günün şartlarına entegre edebilmek için teknolojiyi ve yenilikleri titizlikle takip ediyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını iyi analiz edip onların ihtiyaçlarına en doğru zamanda, en doğru biçimiyle cevap veriyoruz. Onların bizlerden bir ürün veya hizmet aldığında kafalarının ve gönüllerinin rahat olmasını sağlıyoruz. Güven inşa ediyoruz… Ve bu güvene layık olmak için sorumluluklarımızın farkında olarak müşterilerimizle birlikte büyüyoruz." şeklinde konuştu.

"kapaklı damper üretimine başlıyoruz"

Koçaslan sözlerini şöyle sürdürdü; "Bu anlayış ve sorumluluk ile İzmir’deki tesislerimizde kapaklı damper üretimine başlıyoruz. Bu kapaklı damperin alt şasi grubunu, 2006’dan beri kesintisiz bayiliğini yaptığımız TIRSAN şasi üzerine inşa ediyoruz. Kapaklı damper sektöründe en büyük sorun üretim süreçlerinde bir standardın olmamasıdır. Bu sebep de bizlerin bu yatırım içerisine girmemize neden olmuştur. PAKCS markası ile üreteceğimiz kapaklı damperin her bir parçası aynı standartta olacak olup, yedek parça ihtiyacı anında, müşteri herhangi bir parçasını talep ettiğinde aracın üzerine orijinal ekipman gibi kendisi montajını yapabilecektir. Bu özellik ihtiyaç anında aracın satış sonrasında daha hızlı onarım yapılmasına, daha az zaman hareketsiz kalmasına, yani ticari verimliliğine katkı sağlayacaktır. Yine bu üretimde yapmış olduğumuz iş modelinde, alt şasi grubundaki TIRSAN markasına yakışır kalitede üstyapı modelini uygulayacağız. Burada yapılan kalıplar, kullanılan kaynak modelleri, saç birleştirme yöntemleri güncel yeniliklerle yapılmaktadır. Yine sektöründe ilk olarak kurmuş olduğu boya tesislerinde, 4 adet 16 metrelik kombine fırınlar ile kimyasal yıkama/ kumlama/ astarlama/boyama ile üretim safhası tamamlanacaktır. Bu yöntem ile aracın daha uzun ömürlü olmasını sağlayacağız. Koçaslanlar TIRSAN şasi üzerine PAKCS Kapaklı Damperi ile değerli müşterilerimize kaliteli ve yol güvenliği üst seviyede olan, aynı zamanda TIRSAN şasilerin kullanımı nedeniyle bu treyleri çeken araçlara sağlayacağı yakıt ekonomisi ile öne çıkacaktır.”

 

 

 

 

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2022 Kamyonum
ford, fordfmax, fmax, kamyonumdergisi, kamyon, trucs