MENÜ
İstanbul
Kamyonum
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
tırsan, treyler, kamyonum,
has, treyler,
Saygınlar Nakliyat Arnavutluk Komple Taşımacılık Hizmetini Sürdürüyor
Lojistik
5 Nisan 2021 Pazartesi 17:50

Saygınlar Nakliyat Arnavutluk Komple Taşımacılık Hizmetini Sürdürüyor

Arnavutluk’un dış ticaret politikası ülkenin Dünya Ticaret Örgütü (DTO) üyeliği, AB ile gerçekleştirilmiş olan Serbest Ticaret Anlaşması ve diğer Serbest Ticaret Anlaşmaları çerçevesinde şekillenmekte.

Türkiye ile de yoğun ihracat ve ithalat payına sahip ülkeye komple yük taşımacılık, parsiyel taşımacılık, frigo taşımacılık ve kuru yük taşımacılığında Saygınlar nakliyat verdiği hizmet kalitesi ile müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. 

Birçok nakliye alanında hizmet veren Saygınlar Nakliyat, Arnavutluk nakliye hizmetlerinde karayolu full tır taşımaları, Arnavutluk’ta gümrükleme, evrak yönetimi, depolama hizmetleri, kuru yük taşımacılığı ve frigo taşıma seçenekleri sunuyor. 

Diğer adıyla komple taşımacılık olan full tır taşımacılık hizmetlerinde bugüne kadar müşterilerine sunduğu hizmetlerinde başarı çıtasını yükseltmek adına sürekli olarak yenilenmeye ve kendilerini geliştirmeye devam ettiklerini belirten firma, Arnavutluk komple taşımacılıkta  en iyi çözümleri sunmaya çalıştıklarını aktarıyor. 

Araçlarında rutin bakımdan personellerinin eğitimine kadar tüm konularda çalışmalrını sürdüren Saygınlar Nakliyat, Balkanlarda birçok noktaya yük taşımacılığı hizmeti sunuyor.  Türkiye Arnavutluk arası taşımacılık hizmetlerinde de başarı çıtasını her geçen gün yükseltmeye devam eden firma yüklerin güven içinde taşınmasını sağlıyor. 

Haber Kaynağı: Arnavutluk Nakliye Hizmetleri/ Saygınlar Nakliyat

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2021 Kamyonum