MENÜ
İstanbul 14°
Kamyonum
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
otokar, otokaratlas,
okt, okttrailer, oktreyler, treyler, dorse,
IVECO, ÇEKİCİ, KAMYON,
Denizyolu Taşımacılığı Şah Global Lojistik ile Daha Verimli
Deniz Taşımacılığı
10 Şubat 2020 Pazartesi 13:33

Denizyolu Taşımacılığı Şah Global Lojistik ile Daha Verimli

Taşımacılık sektörüne ilk adımı kara yolu taşımacılığı ile atan Şah Global Lojistik, uzun yıllar bu alanda edindiği tecrübelerinden hareketle denizyolu taşımacılığında ki ihtiyaçları görmüş, yaptığı alt yapı çalışmalarının ardından denizyolu nakliye hizmetleri sunmaya da başlamıştır.

Ülkemizin tüm limanlarından hareketle Avrupa, Afrika, Uzakdoğu, Arap yarımadası ve Amerika ülkelerine özellikle konteyner bazında deniz taşımacılığı çalışmalarını uluslararası bağlantılı gemi acenteleri ile gerçekleştiren firmamız gerek direk gerekse aktarmalı deniz nakliye hizmetleri sunmaktadır.

Avrupa ve Ortadoğu ülkelerine konteyner nakliyesi dışında roro çıkışları da yapmakta olan firmamız tır nakliye alanında hizmet verdiği bir çok müşterisinin denizaşırı ülkelere olan ihracatlarını kapsayan düzenli denizyolu taşımacılığı işlemlerini de başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ülkemizden yurt dışına ihracatı planlanan ve konteynerler ile taşınması istenen her türlü ticari ürünün limanlarımıza kadar olan aktarımını iç nakliye ile yaptıktan sonra en uygun limanımızdan hareketle varış ülkelerine taşınmasını sağlıyoruz. Deniz taşımacılığında varış süresi mesafeye göre değişmekte olup en yakın mesafeye 1 hafta da en uzak mesafeye ise 40-45 günlük bir yolculuğun ardından ulaşım sağlanmakta, varış işlemleri ihracat yapılan ülkenin limanında son bulmaktadır.

Karayolu taşımacılığında olduğu gibi deniz taşımacılığında da komple konteyner nakliyesinin yanı sıra her hafta düzenli çıkışlar yapmak suretiyle tüm ülkelere parsiyel nakliye hizmetleri de sunan firmamız Şah Global Lojistik, ebat ve ağırlıkları itibarı ile parsiyel kapsamında bulunan ticari yük gruplarının taşınmasını çok cüzi rakamlara gerçekleştirmektedir. Denizyolu nakliye firmaları genellikle limanlarımızın bulunduğu illerimizde yoğun olarak bulunmaktadır. Firmamızda liman şehri olan Mersin ilimizde faaliyetlerine başlamış, zaman içerisinde gelen talepleri yerinde ve zamanında değerlendirebilmek açısından İstanbul, İzmir, Hatay ve Trabzon gibi illerimizde irtibatlı acenteleri ile kesintisiz nakliye hizmeti sunma çabası içerisinde bulunmaktadır.

Konteyner iç ölçülerini aşan gabari dışı yüklerin taşınması çalışmaları da bulunan firmamız üstü açık ve tamamı açık konteynerler ile gabari dışı ölçüleri ağırlıkları bulunan ağır nakliyat yüklerini de taşınması istenen tüm ülkelere güvenli bir şekilde ulaştırmakta oldukça kabiliyetlidir.

Haber: Mehmet Ali BAL
Haber kaynağı: İstanbul lojistik firmaları

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2022 Kamyonum
ford, fordfmax, fmax, kamyonumdergisi, kamyon, trucs