MENÜ
İstanbul 16°
Kamyonum
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
kamyonum, iveco, özgözde, daily, s-way
teknik, tanker,
shell, akaryakıt, benzin, mazot,
Castrol Türkiye ve Midas Türkiye İş Birliğine İmza Attı
Haberler
16 Ekim 2020 Cuma 15:05

Castrol Türkiye ve Midas Türkiye İş Birliğine İmza Attı

Madeni yağ lideri Castrol ve dünyanın önde gelen araç bakım ve onarım servisi  Midas (Muffler Installation Dealers' Associated Service) iş birliğine imza attı. Bu anlaşmayla Midas, Türkiye’de Castrol’ün ürünlerini kullanmayı tercih ediyor.

Dünyada 120 yılı aşkın süredir madeni yağ teknolojisinin ve yeniliğin öncülüğünü yürüten Castrol, müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi, kolay ve doğru şekilde çözüme kavuşturmak için alanının lider markalarıyla iş birlikleri yapmaya devam ediyor. Bu anlamda Castrol Türkiye, dünya çapında 60 yılı aşkın deneyime sahip, 20’den fazla ülkede 2 bin 700 şubeye sahip Midas ile anlaşma sağladı. Midas Türkiye’deki müşterilerini Castrol ile buluşturuyor.

Araç bakım hizmetlerini kaliteli ve kabul edilebilir fiyatlara sunan Midas, ülkemizdeki ilk noktasını mart ayında Sahrayıcedit’te bp benzin istasyonunun içinde açtı. Firma tüm marka ve model araçlara tanı yapma, periodik bakım, fren sistemi bakım ve onarımı, lastik ve akü değişimi, klima sistemi bakım ve onarımı, egzoz sistemi bakım ve değişimi gibi geniş bir hizmet yelpazesi sunuyor. Avrupa’da 700’den fazla merkeze sahip Midas; Türkiye’de önümüzdeki 10 yıl içinde, 60 noktaya ulaşmayı hedefliyor.

 

 

 

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2020 Kamyonum